| Lavinia_1750 a întrebat:

Miam cumparat acum 2 zile Smackdown vs raw 2011 Pentru Ps2
Am 2 intrebari...
1)cand e adversaru in cozi pe ce buton tin apasat sal trag in mijlocul ringului?
2) cand iau scaunu de sub ring cum il arunc in ring fara sa intru si eu in ring?
Dau FUNDA :* MULTUMESChappy

4 răspunsuri:
| NELLSON a răspuns:

Pai sa iti raspund la prima intrebare cand este adeverasu pe corzi cal dai tu din greseala ca sa il iei din corzi apesi cerc intrebarea 2 dai x il arunca si intri si tu astfel nu se poate FUNDA?

| Dolceboy a răspuns:

Pe triunghi am impresia

| vreaumult a răspuns:

Pai scaunu intri odata cu el in ring apesi sa alergi catre ring si te baga cu tot cu scaun

| Memphis_6272 a răspuns:

L-2 il tragi cand e jos dar sa il; arunci fara sa intri nu se poate