| AngelxPXuxu a întrebat:

Mie nu-mi mai merge MeetMe(Pt IMVU) Voi cum faceti bani?puppy dog eyes Imi ziceti si mie.Plsss!happy

3 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Si eu am jucat imvu, si faceam 1500 de credite pe zi asa:
1. Iti faci un cont nou de noob
2. De duci la earn credits ( pe pg de web ) si la myyearbook. Apoi dai pe exchange money ( iti trebuie un cont pe myyearbook ) si dai 1.500 de credite. Mai faci 2 ferestre asa. Apoi cand apesi, trebuie sa le apesi pe toate 3 in acelasi timp, ( ma rog, la un interval de 2 secunde nu mai mult ).
3. Intri pe contul tau si la fel, dai pe earn credis --- myyearbook--- exchange money. De pe contul tau, transferi 1.500 de credite de la celalalt cont de noob. ( tot cu 3 ferestre )
Nu stiu daca ai inteles laughing)
Bafta! :** Si vad ca arati tare p imvu ^^

| Anca_Bi_1997 a răspuns:

Pai imvu e in renovare big grin Si numai merge cu meet me deocamdata si cu conturi nu merg decat la inceput 20 si atat! :*.

| anamaria42 a răspuns:

Pai ori iti creezi un catel care iti da 15, 16 sau 17 credite sau mai putine ori platesti in euro si iti faci credite. Sper ca te-am ajutat noroc!