| anonim_4396 a întrebat:

MINECRAFT! Deci. Problema asta ma bantuie de luni intregi! De fapt de 4 ani... Acum 4 ani am inceput si eu minecraft. Si nimeni nu mi-a aratat cum sa intru pe multiplayer. Cand incerc sa intru pe un server imi zice sa dau /register si eu asta fac, apoi bag parola. Si dupa, imi spune sa dau /egister si sa bag parola de 2 ori. Asa am facut, dar imi zice ca numele e deja uat. NU INTELEG! Si daca imi bag e-mailul si parola imi zice ca parolele nu corespund. Eu nu stiu ce sa mai fac. Cum fac s ma inregistrez?! Va rog ajutati-ma, skypeul meu este andrraeu.
FUNDA!

3 răspunsuri:
| ninoh11 a răspuns:

Trebuie sa scrii /register parola parola

Funda (dar in loc de parola scrie altceva)

| AndrraEu a răspuns (pentru ninoh11):

Eu asta fac, dar imi zice ca e numele deja luat
Ce fac ca sa imi schimb numele?
Please, add me pe skype (daca ai)

| Yeellow a răspuns:

Doar incearca sa iti schimbi nickname-ul de pe minecraft.net sau de la launcher-ul cracked, deja ce si cum ai.Cand intri pe server asa cum a zis Ninoh11, si te descurci. Doar schimba nickname-ul