| CRC98 a întrebat:

Minecraft LAG

Daca i-au o versiune noua de java merge mai bine minecraft s-au cum? Stiti un java care sa mearga bine pentru Minecraft s-au asa de genu, am windows 7 32 bit!

6 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Exact.

| CRC98 explică (pentru MytzaMytz):

Deci merge mai bine?

| MytzaMytz a răspuns (pentru CRC98):

Da asta vreau sa zic.

| Mx7BMX a răspuns:

Si eu am la fel, windows7ultimated si 32 bit si nu stiu ce are dar cand ma bag la inceput merge pff si dupa un timp merge mai bine dar in orice caz tot merge pff si nu stiu ce sa fac!

| CRC98 explică (pentru Mx7BMX):

Exact,si mi-e imi merge binisor, dar dupa aia scade fps-ul dintr-o data straight face dar eu cred ca e de la optiunile de la java!?

| Mx7BMX a răspuns (pentru CRC98):

Eu unu pana nu gasesc o solutie nu ma mai joc happy