| ShobyWTF a întrebat:

De ce nu merge sa imi instalez java.

Cine imi da o versiune de java si pot juca minecraft va primi funda!

Multumesc

7 răspunsuri:
| ShobyWTF explică (pentru umbra09):

La asta imi da o eroare cu files is corupt

| umbra09 a răspuns (pentru ShobyWTF):

Ce browser de cautare folosesti?

| ShobyWTF explică (pentru umbra09):

Dupa ce il downloadez apare instalu la java atunci imi da eroare aia cand il deschis si se downloadeaza

| umbra09 a răspuns (pentru ShobyWTF):

Sterge toate versiunile de java din calculator absolut orice fisier java si dupa instalezi java din linkul ce ti l-am dat

| ShobyWTF explică (pentru umbra09):

Astam si facut adineauri

| umbra09 a răspuns (pentru ShobyWTF):

Atunci ai niste erori de la windows reinstaleaza windowsul este posibil ca tu sa fi deteriorat fisierele windowsului sau ca windowsul sa nu aibe toate fisierele in acest caz fa rost de alt windows