| myself a întrebat:

Neata.Am decis sa'mi cumpar un procesor nou-gaming-...pai am dat comanda, e ok imi vine un Intel Pentium Dual Core e6700 de 3.2 ghz[ http://www.emag.ro/......700_S_LGUF ], insa produsul nu este inca in stocul importatorului si pot schimba comanda pana atunci... ce procesor recomandati pentru socket de 775 si buget de 350lei?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu recomand decit sa schimbi socketul. 775 e mort si depasit. Ce componente ai deja? Macar sa ne facem o idee...

| myself explică:

2gb ram ddr2, ati radeon hd 5570...si un celeron de 2. 8ghz