| notsurewhoiam a întrebat:

Help repede azi am ascultat muzica pe youtube toate bune si frumoase dupa un timp dupa ce am iesit de pe net am intrat iar a sa caut un film si arata o reclama inaintesa inceapa si u se auzea nimic incepe filmul nu se auzea nimic desi volumul era maxim si la film si la boxe am iesit am intrat iar nimic intru in youtube nimic nu se aude nimic intru pe trilulilu iarasi oriunde intru nu se aude nimic dar in winap pot sa ascult si se aude normal ce sa fac funda

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Din cauza unei erori s-a oprit serviciul Windows Audio.Rezolvare,Start RUN [executare] scrie comanda .services.msc si dai ok.iti va afisa serviciile ce ruleaza in Windows, cauta seviciul care se numeste Windows Audio.click dreapta pe el si start.Ar fi indicat sal treci pe automat.pentru al trece pe Automat double click pe serviciu trece-l de la manual la automat si Ok.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Sau mai bine intri la START, la Control Panel.Acolo iti va aparea mai multe chestii si dai pe SOUNDS AND AUDIO DEVICES si dai tu cat de tare vrei apoi dai Apply iar apoi OK. sper ca te-am ajutathappy. daca te-am ajutat... fundoi?

| RalucaAllen a răspuns:

Pai.vezi ca ai sub video undeva unde poti sa schimbi volumul, adica sa dai mai tare (sau mai incet). uita-te ca trebuie` sa gasesti.bft:*