| molocemarius a întrebat:

as dori sa stiu de ce nu merge sa joc multiplayer la jocul Call of Duty Modern Warfare 3, imi da o eroare si scrie " Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty®: Modern Warfare® 3 is run from the correct folder" de ce si ce trebuie sa fac? Mentionez ca folosesc TeknoGods!

Dau FUNDA si VOT!

1 răspuns:
| Sebastian234 a răspuns:

Cred ca nu ai acest fisier.cfg in calculator. Reinstaleaza jocul, apoi cauta-l in folderul unde l-ai instalat. Daca nu il ai, incearca sa -l descarci de pe internet. Succes.