| mihai777 a întrebat:

Neata TPU! big grin

Imi poate face si mie cineva un wishlist pe PC Garage, cu un PC de gaming(fara periferice) care sa coste undeva la 2000-2500 RON, ma intereseaza sa contina un procesor Intel de 3+GHz si o placa video buna.
Multumesc! Funda! big grin

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Uite aici:
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/865628/
Ti-am bagat un FX 8320, un procesor mai mult decat bun pentru gaming.Cu acea configuratie poti juca jocurile actuale la Ultra 1920x1080p.Nu ti-am pus carcasa pentru ca asta tine de gust. Oricum, iti recomand un Zalman Z3, Z3 Plus sau poti pune o alta carcasa pana in 200 lei.