| shobo112 a întrebat:

Neatsa lume. Am o problema cu pc`ul : cand scriu in run "cmd" "%appdata%" sau "msconfig" etc. mi se restarteaza calculatorul. Nu stiu de la ce poate fi..am cautat pe zeci de site`uri si nu am gasit nimic care sa ma ajute :\. Va rog daca stiti sa imi spuneti si mie ce ii pot face sa nu se mai restarteze. Dau funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Sebastian2525 a răspuns:

1.Ai incercat sa il scanezi? si daca n-are nimica eu te sfatuiesc sa pui windows din nou si daca tot fite faca consulta un specialist happy