| 00000011 a întrebat:

[nfs most wanted] care poate sa ma ajute.am descarcat masini pentru nfs most wanted, am dezarhivat fisierele dar nu stiu unde sa le punsad dau funda celui mai bun raspunshappy

1 răspuns:
| DonFlorino a răspuns:

Masinile la MW se adauga foarte usor de ex audi a4 3.2quattro il ai in cars unde ai instalat jocul happy descarci dupa scrii pe google NFS CARS si dai pe mw descarci de ex audi a4 2010 dupa ce l-ai downladat il dezarhivezi si adaugi continutul arhivei in folderul car din NFS MW happy Simplu nu?