| Sisoi_Ronaldo_1998 a întrebat:

Niste jocuri cu fotbal in afara de pes sau fifa sau ceva cu masini si impuscaturi care sa mearga pe placa video ATI Radeon HD 4350
? va rog plzz ma plictisesc prea tare si nu am ce face va rog plzz niste jocuri care sa mearga pe placa asta dau FUNDA +VOT la cel mai bun si lung raspuns [in afara de nfs si gta sau saint row]

1 răspuns:
| Kimokato a răspuns:

Far Cry 1, GTA 3 Real Mod, Call of Duty 1, Call of Duty 2, BeamNG (versiunea veche), F.E.A.R (primul), Minecraft, CS 1.6, etc