| StefiChan8D a întrebat:

Niste jocuri dragute de instalat pe pc unde nu este nevoie de internet, gen WolfQuest, cand esti pe singler player nu ai nevoie de internet. Funda

2 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Puzzle Hero
Trine 1 sau 2
Portal 1 sau 2
Spore
Chicken Invaders 1-4
From Dust
Minecraft
Magicka
Quantum Conundrum
Limbo
Evoland
Rogue Legacy
Rochard
CastleStorm
Little Inferno
Glare
Scribblenauts

Toate jocurile de mai sus le-am terminat si ti le recomand. Bafta.

| TeDrqq a răspuns:

Hitmann (1, 2,3 )
Ghotic
Spider-man (1, 2, 3 )

Pe acestea le-am jucat eu in lipsa de internet!

P.S.

Ai nevoie de un SITE pentru server-ul tau de metin2?-GRATUIT!
Ai nevoie de un videoclip de prezentare pentru server-ul tau?-GRATUIT!
Ai nevoie de o imagine personalizata pentru server-ul tau?-GRATUIT!
Ai nevoie de un post pe 4metin cu informatiile actualizate in timp real?-GRATUIT!

DA, ai citit bine, daca ai nevoie de toate cele de mai sus nu ezita sa apelezi la mine
ID MESSENGER : help_gm

P.S. Site-ul va fi creat cu ajutorul site-ului weebly.com,NU OFER DOMENIU, pe site va exista un chat, radio, clipul cu prezentarea si tab-urile pe care vi le doriti ( descarcare, inregistrare etc.)

EXEMPLU DE SITE: www.metinleon.weebly.com

EU SUNT AICI CA SA TE AJUT!

TOTUL GRATUIT