| CristiPrise a întrebat:

Noroc. Un server de sa:mp cu peste 150 playeri online, cu un gamemode bun, unde se fac banii usor, gen in 5 zile sa ai bullet / infernus, si unde sa faci lv repede sa intrii intr-o factiune? Fara bugged / b-zone / OG-Times / Linkmania. Gen cum a fost Redzmax o data.

Răspuns Câştigător
| Robert_Vaduva_Ionut_1995 a răspuns:

Eu iti propun sa intri pe NoLimit-zone este un server destul de smecher! Joc de mult timp pe el de pe 15.08. 2016 si joc si in prezent! Am casa Masina/Motor + bani. Se dau bonususri zilnice 1kk depinde cum prinzi. Uite aici detalii: DNS: rpg.nolimit-zone.ro:7777, cei drept nu sunt 150 on tot timp-ul dar in medie 50-100 de jucatori! Te astept pe server numele meu este @Vladios[] daca doresti sa ma adaugi ca te-am adus eu + te astept la mine in chrie House Id 17! happy

| CristiPrise explică (pentru Robert_Vaduva_Ionut_1995):

Intru sa vad cum e.
Tocmai am pierdut 2kk pe RPG1.b-zone, de asta vreau sa ma apuc de alt sv big grin
Adica intr-o ora i-am facut din 200k, in cateva minute i-am pierdut la barbut big grin

1 răspuns: