| RazvyBoss98 a întrebat:

Cine imi poate face un GameMode RPG de SA:MP la fel ca B-Zone?
PS: Server-ul sa se numeasca Virtual Prime si masinile sa coste mai putin, adica INFERNUS pe B-Zone costa 1.7kk si eu vreau sa coste 1kk, iar celelalte masina sub 900k, inclusiv BULLET sa coste 900k.
Cel mai bun GameMode primeste FUNDA!
NU OFER BANI!

1 răspuns:
| Rembo33 a răspuns:

188.241.14.242:7777 la 10 on alegem admini helperi lideri. cel mai tare server RPG. de ce sa stati pe un server pe care nu o sa luati o functie niciodata? cand puteti popula acest server si sa primiti admin / helper / lider la factiuni