| W3irda a întrebat:

Nu am o camera profesionala de filmat, nici macar un aparat profesional. Vreau sa fac filmulete despre diferite subiecte pentru YouTube.Am un Nikon COOLPIX L21.Filmul se vede destul de clar pe PC.Intrebtongueot sa ma apuc de filmat cu acest aparat foto?
Aveti idei despre ce si ce as putea sa filmez? Funditalove struck

3 răspunsuri:
| invD a răspuns:

1 la mana pentru youtube nu se filmeaza cu aparatul se filmeaza cu un program

| Muchachos a răspuns:

Pai iti poti filma "monitorul" si sa iti pui filmuletul pe youtube, insa asta ar fi stupid. Iti recomand programe de inregistrat dekstopul daca vrei sa faci filmulete
http://lmgtfy.com/? q=desktop+recording+program

| W3irda explică:

Pai eu nu vreau sa filmez desktopul.Imagini reale cu un aparat foto-.-