| Blahblah96 a întrebat:

Nu este chiar categoria potrivita dar nu am gasit una mai >fiabila== Sa incep :
- Am o problema cu mufa de iesire a sunetului [ cea de culoare verde ], nu se aude decat boxa stanga ori casca stanga...nu transmite si-n partea dreapta... Am crezut ca-s boxele de vina dar pe laptop merg. In fine, un tovaras mi-a spus ca a auzit ca se pot schimba functiile mufelor, adica mufa albastra care este pentru subwoofer parca sa preia functia celei verzi in care bagam eu boxele sau castile. Problema este ca nu-si aduce omul aminte cum straight face Am tot cautat dar nu am gasit nimic
Si acum ajung la intrebare/i : Este posibil sa le inversez? Si daca DA, cum?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Eu nu stiu de lucrul acesta, dar il poti duce la garantie laptopul, iar daca nu ma iai garantie vorbeste cu un distribuitor si vezi poate te ajuta sa ti.l repare.