| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Nu imi mai merge cs 1.6 sad
am windows 7 si cand vreau sa intru in el imi spune ca programul s-a oprit din functionare
am luat mai multe variante si bestial si lant, mi-au mers inainte, dar acum ce are?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windowsurile mai noi (7, 8,8.1)nu accepta jocuri vechi ca cs e un lucru normal, asa i se intampla oricui.
Sa-ti spun un truc:
Deschizi hl si din hl cand esti in meniu click Change Game si intri in cs.
Sper sa ti se deschida hl (Half-Life)

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Nu se deschide
ma mira ca inainte mergea...

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Ieri am mai iesit din el sa vorbesc pe mess si cand am intrat era arma pe stanga si am dat de pe D3D pe OpenGl si de atunci nu mai merge