| Roxana0606 a întrebat:

Nu-mi merge Google Chrome. imi spune " Google Chrome s-a oprit din functionare. /funda

Răspuns Câştigător
| Arrum a răspuns:

Eu iti recomand Maxthon 3.Pe langa flexibilitate iti da si posibilitatea sa descarci orice video de pe orice site.
Daca tot te deranjeaza Google Chrome eu iti recomand sa il dezinstalezi si gata. Apoi foarte usor poti sa iti instalezi web browserul preferat.Maxthon 3 are mai multe optiuni si multe "secrete" care asteapta sa fie descoperite.Te provoc sa il incerci si sa imi spui parerea ta despre el.
http://www.maxthon.com/mx3/
Sper ca ti-a fost de folos raspusul meu. Funda?

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti SRWare Iron.
Arata ca chrome dar e mai bun.