| sm3k3k3ru99 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe mes nu pot ca primesc o eroare de Internet Conection dar cand mia pus windows-ul a mers si acuam dc nu merge?

3 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Sterge-ti programul din calculator (messengerul). reinstaleaza-l si-ti va functiona.
aici iti las un program care sterge pana in cel mai mic detaliu :
http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
BAFTA!

| Reiko a răspuns:

N-am nici o idee dar daca vrei sa primesti mai multe raspunsuri pune intrebarea la alta categorie caci nu merge la benzi desenate. Revenind la problema ta cred ca e vina calculatorului/internetului tau. Incearca sa schimbi parola, poate o sa mearga. ( Eu nu prea ma pricep mult la calculatoare dar am cunoscut pe cineva care a avut o problema asemanatoare cu a ta, cand am timp poate il intreb si-ti dau un raspuns concret) Mult succes!

| simonarus a răspuns:

Incearca sa schimbi parola