| ƛƝƊƦЄЄƛ a întrebat:

Nu imi mai merge Facebook-ul. Daca vreau sa il deschid mi-l deschide, dar la imagini se vede doar iconita de imagine ca si atunci cand vrei sa vezi o poza si apare un x in locul pozei, am incercat sa intru pe mai multe cont-uri si browser-uri, dar degeaba.Am crezut ca e de la Adobe flash player l-am instalat din nou, degeaba.Ma puteti ajuta?
P.S:Am problema asta doar cand vine vorba de Facebook.Asa imi apare Facbook-ul http://i.imgur.com/y22ctRB.png

2 răspunsuri:
| J0hnN a răspuns:

Buna! Se prea poate ca problema sa fie faptul ca nu ai java in calculator sau ai un java mai invechit.Nu stiu sigur daca asta e problema, dar la mine asa s-a rezolvat.Si eu am patit odata asa.Incearca sa instalezi/updatezi java (gasesti pe www.java.com) si poate va merge.Succes!

| ƛƝƊƦЄЄƛ explică (pentru J0hnN):

Nu merge