| Shireen a întrebat:

Am o problema cu Adobe flash player-ul :http://i.imgur.com/33BzMO0.jpg
Am incercat sa il reinstalez dar dupa ce se download-eaza imi spune sa dau refresh la browser (il inchid, il deschid iar), Adobe flash player-ul se sterge din pc de la downloads si problema ramane.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Incearca sa pui alt browser implicit: opera, firefox, chrome, maxthon si e foarte posibil sa nu mai ai probleme cu Adobe flash player-ul.

| Shireen explică (pentru halogen001):

Am incercat internet explorer (doar pe asta il aveam in pc) si pare sa mearga dar u il voi folosi pe acesta. Care crezi ca este mai bun din cele pe care le-ai mentionat tu?

| halogen001 a răspuns (pentru Shireen):

Eu folosesc firefox - imi place cum arata, m-am obisnuit cu el, dar se mai blocheaza din cand in cand la Adobe flash. Opera pare mai stabil, chrome arata bine, iar maxthon e bine facut. Acum am instalat maxthon si scriu de pe maxthon - se pare ca merge foarte bine. Chiar nu stiu care e mai bun happy nu stiu nici ce browser ai avut si nu mergea bine.

| Shireen explică (pentru halogen001):

Folosesc maxthon acum si e super, multumesc mult pentru ajutor! ^^

| halogen001 a răspuns (pentru Shireen):

Cu placere. Ma bucur ca merge bine happy