| ƛƝƊƦЄЄƛ a întrebat:

Nu imi mai merge Facebook-ul. Daca vreau sa il deschid mi-l deschide, dar la imagini se vede doar iconita de imagine ca si atunci cand vrei sa vezi o poza si apare un x in locul pozei, am incercat sa intru pe mai multe cont-uri si browser-uri, dar degeaba.Am crezut ca e de la Adobe flash player l-am instalat din nou, degeaba.Ma puteti ajuta?

12 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Poate ai o problema la conexiunea de internet sau ceva in "BIOS" este dereglat
Succes!
Toate cele bune!

| ƛƝƊƦЄЄƛ explică:

Aşa îmi apare când intru pe Facebook.
http://imgur.com/y22ctRB

| AshliyEliza96 a răspuns:

S-ar putea ca Biosul sa nu retina data. Intra in Start->Control Panel-> Clock, Language and Region-> Date and Time-> Internet Time(intr-o bara, sus) -> Change Settings ->alegi time.windows.com ->Update now -> OK->OK.
Si eu am aceeasi problema si fac asta ori de cate ori vreau sa intru pe facebook.

Sper sa mearga si la tine! Mult succes.

| ƛƝƊƦЄЄƛ explică (pentru AshliyEliza96):

Imi zice ca "An error occured while Windows was synchronzing with time.windows.com.For secuity reasons, Windows can not synchronize...etc"

| raul78689 a răspuns:

Problema poate fi de la conexiunea de internet, pe alte site-uri se misca mai bine? De exemplu, tumblr?

| ƛƝƊƦЄЄƛ explică (pentru raul78689):

Unde intru imi apar pozele nu am probleme, doar la Facebook face asa

| raul78689 a răspuns (pentru ƛƝƊƦЄЄƛ):

Daca ai internet de la RCS RDS incearca sa creezi o noua conexiune la internet, sigur se va misca mai bine.

| ƛƝƊƦЄЄƛ explică (pentru raul78689):

Nu e vorba ca nu se misca bine, dar nu imi apar pozele

| Raulicca a răspuns:

Ai instalat cea mai recenta versiune?
Poate fii si Abdoe Shockwave.

| ƛƝƊƦЄЄƛ explică (pentru Raulicca):

Ce-i ala?laughing

| ƛƝƊƦЄЄƛ explică (pentru Raulicca):

Am incercat sa reinstalez acel program.Nu a mers