| ceeeee a întrebat:

Nu imi merge itemshop la metin2 ro nici in joc si nici pe forum:in joc spune sesiunea a expirat... iar pe forum (sau pe site cum vreti sai ziceti) ma da inapoi de parca nas fi dat pe login

3 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

O fi de la brownser... pe care il folosesti? Daca nu il ai inca, incearca mozila firefox. http://www.mozilla.com/ro/firefox/
Daca il ai incearca google xhrome. daca nu merge cu nici unul posteaza. Nu poate fi neaparat din cauza brownserului

| MailoMailoo a răspuns:

Inseamna ca pana nu vor ei sa faci cumparaturi nu faci

| ceeeee explică:

Folosesc google chrome si nu-mi merge hai ca incerc si cu mozzila