| LoreMica a întrebat:

Nu imi merge pagina facebook de aseara dupa nici un browser imi apare ceva de genul : "Server not found

Firefox can't find the server at www.facebook.com.

Check the address for typing errors such as

ww.example.com instead of

www.example.com

If you are unable to load any pages, check your computer's network

connection.

If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure

that Firefox is permitted to access the Web."ce as putea face? Este scris corect ...am instalat si alt browser si tot asa face happy Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Folosesti cumva extensia Adblock cu Firefox Mozilla? Poate ai apasat din greseala pe Adblock!

SAU intra aici http://www.youtubeproxy.ws/
Si in bara de cautare scrie www.facebook.com si click pe ->Begin. Vezi daca merge sa te conectezi! Daca merge ->mai vorbim!

| LoreMica explică (pentru neluL):

L-am facut big grin am scos firul de la net din calculator si din wirelless si le-am lasat scoase 5 min si dupa aceea mi-a mers

| neluL a răspuns (pentru LoreMica):

Ok! Fi atenta atunci! Vezi ca in spate la router ai un buton micut pe care scrie RESET! O data la 25-30 de zile apasa pe el... Ca sa nu mai ai probleme.

| LoreMica explică (pentru neluL):

Multumesc frumos!

| neluL a răspuns (pentru LoreMica):

Cu placere! bye, bye wave