| Ratnagar a întrebat:

Ce are si ce pot sa fac ca sa pot intra pe facebook. de ceva timp de fiecare data cand dau sa intru pe el imi arata asta
Server not found

Firefox can't find the server at www.facebook.com.

Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
www.example.com
If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

4 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Firefox nu are server pentru face book.Pc-ul nu are legatura find protejat de firewall sau proxy.Rezolvarea ti-e data in www.example.com. Cauta pe cineva sa-ti traduca tot textul sau se pricepe la instalari.Pe Face book poti incerca intrarea cu Google chrome.

| Ratnagar explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Am incercat dar nu merge

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Ratnagar):

Trebuie sa te loghezi; cand ai intrat pe Gc sub,, cauta,, iti apare si face book si twiter, etc. Pentru facebook iti va cere un cont al tau cu care sa te loghezi. Poate fi chiar contul cu care ai intrat pe PTU sau de yahoo.Ma iarta dar e greu sa -ti descriu pasii. Poate te ajuta cineva mai priceput.Incearca si pe categoria Tehnologie sau Informatii utilitare.Bafta.

| lelelelelel a răspuns:

N-am idee