| davido0108 a întrebat:

Nu ma pot loga pe metin2 apocalypse. imi apare ca "vei fi conectat..."
dar degeaba ajutor dau funda

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Daca na-i netul bun, trebuie sa ai minim 3-5mbps viteza si este destul sa intri in joc daca nu ai atat iti arata [vei fi conectat] si se incarca pana ajungi la o viteza medie daca ajungi.
Ori iti setezi netul sa mearga mai rapid ori faci ceva cu el.

3 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Din cauza vitezei de internet provine si lag-ul.

| dianaaaaax a răspuns:

Dă un restart la pc happy.

| TeddyPaul a răspuns:

Poate server-ul este inchis s-au cazut....nu te panica nu are nici o legatura cu, contul tau!