| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai merge sa joc eurotruck, multiplayer imi scrie asta: Steam API is currently reporting outdated information to our servers, therefore some users can not register in TruckersMP. As the issue is out of our reach, unfortunately, there is nothing we can do to resolve the problem.

If you experience that, please try again later. Apologies for the inconvenience. E cineva care imi poate spune daca se poate face ceva? Dau funda

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai jocul cumparat?

| xkapt5 a răspuns (pentru Wr3nch):

Jocul l-am castigat de pe un site in urma cu 3 ani inainte a mers dar acum nu m-ai merge sa joc multiplayer