| Alexandru12321 a întrebat:

Nu-mi merge Youtube-ul, daca caut o melodie pe google si dau pe Youtube merge melodia dar nu se incarca Youtube-ul, ce sa fac? (poza) https://imgur.com/S02phQo.

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, incearca sa stergi Cookie-urile, pentru a face asta intri la setari - cobori in jos - Avansate si dupa cauti "sterge datele de navigare", dupa ce dai pe avansate ca sa-ti fie mai usor sa gasesti apasa pe CTRL si F si dupa cauti "sterge datele de navigare" si o sa te duca direct acolo, dupa dai click pe "sterge datele de navigare" si bifezi ce vrei sa stergi, adica cea din mijoc e pentru cookie-urile, dupa alegi din ce data sa se sterga si dupa ce alegi data dai pe "STERGE DATELE", dupa ce faci asta o sa te decontecteze de pe majoritatea site-urilor.