| yellowsunx a întrebat:

HELP PLS. deci e o perioada de 2 zile, 3 pe LUNA in care merge bine modemul iar dupa aceea iarasi merge ca drk` adica. : de abia se incarca o melodie cu versuri pe youtube, de abia se incarca o poza, nu pot descarca nimic, etc. HELP happy dc numai in perioada aceea merge bine? big grin mersi

1 răspuns:
| mudokinss a răspuns:

Modem de la ce, de la cine, pe ce retea, pe abonament sau...da si tu detalii ca de aia ai tastatura bre capitane!