| Daniel925 a întrebat:

De ce imi merge asa de rau netu pe pc? De cateva zile nici video urile de pe Youtube nu se incarca nici la 144p sad Aici de ce imi scrie unidentified network? https://imgur.com/a/Ne7xAjz

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca face la fel si la ceilalti din jurul tau, se poate sa fie o problema generala. Ai sunat la providerul tau? Fa un pingtest si un speedtest, vezi ce banda, ce latenta ai. Daca ai router incearca sa-l resetezi/reconfigurezi, sa-i dai un update de firmware. Problema vine de la tine ori de la cei ce iti dau tie internet.

| Demidol a răspuns:

Ai incercat o scanare pentru virusi?

| Daniel925 explică (pentru Demidol):

Da si tot asa imi merge...