| hamsterita29 a întrebat:

Nu mi se incarca jocul big farm sad. ce poate sa aiba?laughing))))))))))

Răspuns Câştigător
| Andrei1000super a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat asta. dar dupa catva timp si-a revenit poate sa dureze si o zi ca sa poata merge big farm pentru ca cred ca este o defectiune de la ei nu stiu exact dar cred ca trebuie ca sa astepti putin timp. funda?

1 răspuns:
| 16Gabriela a răspuns:

Nu are nimic, la toti se intampla asta, dar stai linistit ca el cand o sa isi revina nu o sa fie sters nimic. happy