| Iulyan_Adrian_1998 a întrebat:

Nu mi se mai deschide Microsoft store stie cineva din ce cauza am windows-ul activat am incercat tot felul de tutoriale de pe youtobe

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Du-te la search scrie run dai enter si scrie wsreset.exe ii va da un refresh la magazin, nu pierzi nimic, daca nu merge cu prima incercare mai poti incerca troubleshoot, tot la search scrii troubleshoot, intri, si mergi pana jos la windows store apps si dai acolo sa faca o verificare si vezi ce se intampla dupa.