| LUK00 a întrebat:

Salut, am un laptop HP Pavilion Windows 10 enterprise LTSC fara Microsoft store. Am încercat diverse tutoriale fără sa reușesc, ce as putea face?

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Ai incercat sa ce? Sa instalezi Microsoft Store? Lumea nu stie cum sa scape de Store, Cortana, Edge si tu le vrei inapoi big grin

Cel mai simplu e sa-ti instalezi Windows 10 Home/Pro care au aceste "features" incluse in loc sa te chinui sa hacuiesti o versiune Windows 10 care nu a fost facuta sa aiba aceste functionalitati.

| CdeMetal a răspuns:

Ce versiune de Windows 10 ai?