| gmxromania78 a întrebat:

Nu mi se vede scrisul cand intru in Counter Strike 1. 6, si l-am reinstalat de 2 ori si tot nu se vede scrisul. Ce ii pot face sa se vada?

5 răspunsuri:
| laur_6869 a răspuns:

Schimba Counter Srikeul. O sa iti mearga. I-a lant final sau carbon si o sa ti se vada. funda?happy

| AntonyoBoss a răspuns:

Pai imi pare rau sincer ca si eu am fost un obsedat de cs dar m-am lasat

| Magnifico a răspuns:

Ti-am raspuns si la intrebarea dinainte (care era aceeasi)

Pentru toti care nu stiu:schimbati Gamemennu.res (gasiti gratis pe net un simplu search cs 1. 6 gamemennu.res download si gata). Iar dupa ce l-ati downloadat (dezarhivat, redenumit eventual) il puneti in cstrike/resource si dati yess to all.
Si cam asta e!

| liviutaudor a răspuns:

Si eu am patit asta pe unele servere, dar am intrat pe alt server si a mers. Ai incercat asta?

| SpeeDinG a răspuns:

Scrii in consola hud_saytext 1 si o sa-ti mearga.