| XatomisX a întrebat:

Nu pot face nimic cu xbox-ul pentru ca imi cere bani pentru xbox live daca il decodez pot vedea filme sa intru pe youtube etc?

3 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Nu,nu vei mai putea intra deoarece iti vor bana contul de pe care ai intrat onlinewinking. Crede-ma deoarece si eu am xbox si am avut si eu acest gand nebunescwinking

| XatomisX explică (pentru Alex1997fun):

Si daca il decodez si nu folosesc netul ma pot juca macar?

| Alex1997fun a răspuns (pentru XatomisX):

Da,daca nu folosesti netul te poti juca linistit...dar un dezavantaj este ca xbox-ul se va strica mai repede