| TuTuOfficial a întrebat:

Mi-am cumparat xbox 360 si m-am conectat xbox live,rockstar games social club...,dar nu stiu cum sa intru pe youtube, la search pot cauta doar jocuri...Dau funda cel care imi spune cum intru pe youtube! Mersi

1 răspuns:
| SNIPƎR a răspuns:

E foarte simplu, du-te pe deshboard si vei gasi apps, acolo vei vedea internet explorer, ei bine intri pe el si de acolo cauti ce vrei pe google, sper ca te-am ajutat mult, cred ca merit si eu o funda? big grin daca ai nelamuriri trimite-mi un mesaj privat. ATENTIE DACA VREI SA INTRI PE INTERNET EXPLORER TREBUIE SA AI ABONAMENT DE XBOX, ADICA UN CARD DE XBOX LIVE GOLD CARE COSTA IN JUR DE 180 DE LEI