| Smekerutzul a întrebat:

Nu pot sa iau minecraft
imi spune ca am problema cu jvm(java virtual machine)
ce sa fac?
funda!

8 răspunsuri:
| George_Doar_1992 a răspuns:

Ok...Control Panel - System-Advanced system settings-Environment Variables-New. O sa iti apara o mica fereastra "New User Variable". Acolo o sa scrii la Variable name: "_JAVA_OPTIONS" Iar la Variable value:"-Xmx512m". Cu placere si imi pare bine ca te-am ajutat.
Copyright Geroge_Doar_1992.

| extazz4you a răspuns:

Frate Iati de pe net Java
http://java.com/en/download/index.jsp
Dai pe aia cu Free Download Java

| Smekerutzul explică (pentru extazz4you):

Tot nu merge
baga cezar. tiniu@yahoo.com
ai team viewer?

| extazz4you a răspuns (pentru Smekerutzul):

Auzi Ce scrie la Eroare?

| Smekerutzul explică (pentru Smekerutzul):

Downloaded File C:\DOCUME~1\FISIER~1\LOCALS~1\Temp\\fx-runtime.exe is corrupt

| yobelea a răspuns:

Nici mie nu imi merge! Daca ai reusit sa rezolvi problema te rog spune-mi si mie cum pe adresa andrei9884@yahoo.com