| VanillaBl a întrebat:

Nu pot sa trimit cereri pentru jocuri pe facebook... nici nu pot sa vad cererile prietenilor. imi apar notificarile dar in joc nu imi apare nimic decat lista goala... nu pot nici sa trimit cadouri. imi apare mereu " ZID__FBID mapping failed" ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Progaming50 a răspuns:

Nu cred ca ai vreun plugin instalat.Cand esti in joc uitate sus sub bara de cautare si vezi daca nu iti scrie ceva de genu"Fereastra de pop-up blocat" sau ceva legat de plugin si dai sa instaleze.