| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Nu reușesc sa găsesc un grup din Buzău pe telegram. Se numește pasarici Buzau și e 18+, vreau sa vad dacă apare cineva cunoscut pe acolo. Cine îmi poate da link ul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai venit pe un site unde-s 90% minori, sa intrebi de site-uri pornografice?
Chiar nu ai pic de rusine?

| Andreea_Nicoleta_2000 explică (pentru Violleta2022):

Ce treaba am eu cu ei? Sa le interzică mami și tati, nu cred ca am eu vroe obligație fata de ei, ei trebuie sa și asume sau în ca contrar sa nu între dacă știu ca nu au voie, eu am spus ca am treaba de a găsi pe cineva. Nu ma opresc eu din treaba ca sunt persoane care n au ce sa caute aici

| Bejan5566 a răspuns:

Din Lupeni știe cineva vreun grup?