| toothfairy a întrebat:

Nu reusesc sa intru pe contul meu de hi5, chiar daca cunosc id. ul si parola. Desi contul este accesat, primesc mesajul "Accesul refuzat
Nu ai dreptul să accesezi această pagină. " Am incercat sa schimb si parola, dar tot imi apare mesajul asta.Are cineva vre. o idee? va rog ...macar sa intru sa dezactivez contul.multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| xCrisHuuX a răspuns:

Daca ai dezactivat inainte contul s-a sters de tot. Daca nu, inseamna ca te-a raportat cineva si hi5-ul tau a fost sters de catre admini.

2 răspunsuri:
| xCrisHuuX a răspuns:

Nu, nu mai poti.Acum dezactivarea e permanenta. [ am facut-o si eu blushing]

| toothfairy explică:

Da, am dezactivat contul...dar nu il pot reactiva acum? trebuie sa iau ceva de acolo...sad mersi