| Unique a întrebat:

Deci am o problema! Am avut un hi5 in trecut si ii stiu toate! dar intru in cont si scrie : Accesul refuzat Nu ai dreptul să accesezi această pagină. De ce imi apara asa?
mai exact asta imi apare stiti cumva cum sa intru in profil va rogg urgent : http://hi5.com/friend/displayPrivacy.do

Răspuns Câştigător
| atn93 a răspuns:

Profilul putea fi sters daca avea poze sau comentarii, detalii etc cu continut obscen, cu caracter de reclama etc. alt motiv pentru care nu poate sa intre poate fi din cauza browserului de internet. incearca sa intri de pe alt calculator si de pe alt program de acces internet, incearca cu forget password. cauta-ti profilul dupa adresa de e-mail la search sa vezi daca mai exista. bafta

1 răspuns:
| Michisor a răspuns:

Pai ori tia inchis cineva hi5'ul ori e de la ei ca si mie imimai apare din cand in cand de aia cu:NU ai dreptul sa acesezi aceasta pagina! big grin