| miha90z a întrebat:

Mi-am sters acum aprox 1 an contul de hi5 si am nevoie sa il reactivez. Am intrat pe pagina de hi5, am bagat adresa de mail si parola, am dat log in, toate bune si frumoase, doar ca atunci cand dau pe profilul meu imi apare : Accesul refuzat. Nu ai dreptul să accesezi această pagină.
Stie cineva de ce?
PS: L-am mai reactivat de cateva ori pana acum si a mers happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De cand s-au adus unele modificari la pagina de HI5 - new look, nu se mai poate reactiva contul tau! Toate datele tale ti-au fost sterse din serverele HI5. Poti sa-ti faci o alta pagina
HI5 - CONT NOU - http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do