| KostyTheGamer a întrebat:

Nu reusesc sa sterg mozila firefox din pc, nu o am in control panel, singurul loc in care se afla este in C dar cand dau sa o sterg nu ma lasa. Pls help

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/ Programs and Features (sau Add or remove Programs)/programul respectiv şi dai Uninstall(sau Remove).
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5. Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante".

1 răspuns:
| RobyDeveloper a răspuns:

Hey, inchide-ti pc-ul prin butonul power off/on si dupa il deschizi iar din acelasi buton, intrii in "safe mode" te duci in locatia programului si il stergi daca nu intrii in msconfig, opresti de la startup programul si dupa dai restart la pc si il stergi.
Daca esti interesat de subiectul la care ai intrebat te astept cu un cont pe http://gh-zone.eu