| niggasinparisxxx a întrebat:

cum sa sterg un program pe care nu il am in control panel si asa din folder nu ma lasa sa-l sterg? este vorba despre avast deci programul nu il am in control panel si din folder nu ma lasa sa--l stergsad! FUNDA

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca si foloseste Unlocker. Numai bine!

| itsoft a răspuns:

Va ajut eu cu cea mai mare placere ID:itsoft_2011 cautama

| itsoft a răspuns:

Bai fricosule de ce ai iesit duma messenger ce credeai ca iti fac ceva aiurea? eu incerc sa va ajut si voi sunteti fricosi, atunci stai asa si va bagati nasu unde nu trebuie prin windows aiurea sa vdem cine va ajuta la urma va spun eu ca va rugati de alti sa va ajute cu bai frat e

| Luy98 a răspuns:

Am avut si eu tot problema asta, tot cu un avast...si nu am reusit sa il sterg sad doar am reusit sa il scot din lista de programe