| ioanandrei a întrebat:

Bunahappy URGENT! Spuneti-mi si mie cum dezinstalez mozila firefox din pc.Am incercat sa o dezinstalez de la control panel dar cand ii dau remove nu merge... apoi am mai incercat sa il sterg si de la local disck c dar cand ii dau delete zice eror...cum fac va rog.:*dau funda la cine functioneaza

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Incearca prima data sa instalezi browser-ul care vrei, pe urma poti dezinstala

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai daca ai zis ca nu merge de la Panel Control incearca sa-l dezinstalezi cu un program gen Revo uninstaller sau Unlocker. Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!

| Zenit313 a răspuns:

Trebuie sa inchizi borowserul inainte sa il dezinstalezi din control panel.
Da un restart la calculator.

| ioanandrei explică:

Multumesc mult tuturor:*.Am reusit sa il sterg si l-am instalat iarasi.