| asdfghasdfgha a întrebat:

Nu stie cineva un server de metin unde se cauta GM? As putea ajuta cu jucatori, as sta mult pe server.tongue
Lasati mesaj!

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Poti if gm pe orice server daca esti activ si adminul are incredere sa lase pe mana ta

| Mihail2020 a răspuns:

Ca sa fii un GM trebuie sa fi activ sa stii multe despre server sa raspunzi la intrebarile care ti le spune adminul si poti avea GM.
Nu oricine poate sa fie GM la orice jucator intrat ca nu stii ce ii duce capul si se alege praful de server dupa aceea.