| Cristikidu a întrebat:

Nu stiu ce joc sa aleg! Jocurile sunt:Assasin's Creed Brotherhood; NFS Hot Pursuit E3; Prince of Persia The Forggoten Sands; Spiderman Shattered Dimensions; Left 4 Dead 2. Dau funda la intamplare!

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Iti recomand NFS Hot Pursuit E3 sau Left 4 Dead 2.
sunt unele dintre cele mai bine-cotate jocuri din lume.
Sfat: Sa nu mai spui niciodata "Dau funda la intamplare", deoarece exista ca unii utilizatori sa dea raspusuri gresite si unii corecte, si poate dai la un raspuns incorect.

Multa Bafta!

3 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Eu as zice sa incerci Assassin's Creed si/sau Spiderman si un mik sfat nu sp ca dai funda la intamplare pentru ca s-ar putea unii sa considere ca nu a nevoie de raspunsul lor care chiar poate fi bunwinking

| Cristikidu explică:

@andreysuperstar: ti-am dat vot
@SapHireGod:Ti-am dat funda
amandoi ati dat jocuri foarte bune, si daca puteam sa dau 2 funde va dadeam la amandoi!

| LukaRaw a răspuns:

Eu iti recomand left 4 dead 2 pentru ca este cel mai woow jocwinking
Funda?!big grin