| Moisescu_Denis_1999 a întrebat:

Nu stiu cum sa va explic exact cum arata continutul jocului sau cel putin sa va dau o litera ci doar o cifra din numele jocului si aceea ne sigura...Imi amintesc ca seria jocului era 2 sau 3 in fine trec peste asta.
Este un joc rpg (caracterul se vedea in totalitate) este un fel de joc mitologic cu magie monstri etc...
Se aseamana destul de mult cu titan quest deoarece la fel trebuie sa omori monstri ca sa faci rost de bani si de armurile lor si in acelasi timp cu banii sa ti cumperi arme deoarece in joc existau destul de multe cetati unde puteai faceasta
Imi amintesc ca in acele cetati puteai sa dai busna in case si sa cotrobai prin lucruri iar daca atacai pe cineva intreaga armata venea si te ataca
In joc erau armuri complete si prin complete ma refer ca daca aveai coif scut(cred) mpantofi brata sau colier in fine sa ai totul de la aceeasi,, firma,, primeai un bonus mai mare decat daca le aveai din bucati diferite
Armele daca le combinai deveneau mai bune
Puteai sa calaresti cai
Exista si noapte si zii
Era un joc open world destul de mare
Si un ultim detaliu care cred ca va ajuta destul de mult ...Eu mi-am cumparat calculator in 2007 avand in vedere ca jocul avea o grafica destul de buna (mI BUNA CA CEA A METINULUI 2) cred ca e destul sa-l incadrati in anii 2004 si 2010 din cate imi aduc aminte ultima data cand l-am jucat
Va rog sa nu incepeti cu ( cauta-l si tu fiindca de doua zile tot fac asta)
Va multumesc pentru ascultare si anticipat pentru ajutor.
Btw e offline
GARANTEZ FUNDA!

1 răspuns:
| kentake0 a răspuns:

Assassin's Creed, una din ele.