| george74 a întrebat:

Nu stiu daca pun bine intrebarea unde trebuie, dar sper sa vada cineva. Ma refer la cei care lucreaza cu ptc-uri. De ce la unele ptc-uri castigurile referalilor apar separat, si nu m-i se adauga la balanta mea? Ca asa nu ma ajuta cu nimic sa castig in plus din referi daca nu se adauga la balanta. imi scrie doar in dreptul referalilor cate clickuri a dat si suma care am castigat-o eu, dar la balanta nimic in plus. La clicksia de ex imi apare la balanta castigul de pe urma lort si la neobux la fel. Si inca ceva am incercat sa retrag banii de pe un ptc si m-a refuzat pe motiv ca nu am investit nimic, desi scria pe site NO INVESTMENT, adica fara investitii. Credeti ca e scam? Pana acum am retras bani de la cashnhits, cashtream, cashadda, neobux, clicksia, incentria, probux, mai multe, chiar sunt siteuri de treaba. De ex la cashnihts imi apar castigurile referilor separat, desi siteul e serios si ma plateste inca din 2010. Vad ca nu e nici o modalitate sa iti adaugi tu castigurile la balanta adica sa le transferi. Daca e cineva mai cu experienta, astept un raspuns. Multumesc.

2 răspunsuri:
| castigabanioline a răspuns:

Salut.
Probux este site-ul pe care il recomand. Cu numai 5 minute petrecute pe zi poti castiga bani frumosi stand comod acasa! Si cand spun frumosi nu ma refer la 10 centi, incepi sa zicem cu un dolar pe zi si poti ajunge rapid la 50 de dolari pe zi.
Nu e nici o scamatorie. Incerca si tu!
http://www.probux.com/? rh=63757270616E72616475

| Fe_Petrus_1981 a răspuns (pentru castigabanioline):

Mort de mult probux...nici neobuxu nu mai e ce a fost, acum e la linia de plutire